EinParts - Oświetlenie i akcesoria motoryzacyjne

Kim jesteśmy?

Marka EinParts Automotive jest odpowiedzią na potrzeby rynku motoryzacyjnego w zakresie akcesoriów doposażeniowych oraz części eksploatacyjnych. Początki naszej firmy sięgają 2007 roku i związane są z pojawieniem się nowoczesnego świetlenie typu LED i ksenon. Od tego właśnie czasu stale udoskonalamy oferowane przez markę EinParts produkty, a także zwiększamy zakres asortymentu. Staramy się także stale podążać za nowymi trendami w branży motoryzacyjnej, wprowadzając innowacyjne rozwiązania do już oferowanych produktów. Każdego roku powiększamy przestrzeń magazynową oraz polepszamy systemy logistyczne. Wzbogaciliśmy się o kolejny magazyn i nowe laboratorium do testowania produktów. ferowane do sprzedaży produkty to m.in. szeroko pojęte oświetlenie LED, oświetlenie ksenonowe, tradycyjne oświetlenie halogenowe, systemy parkowania, pióra wycieraczek, siłowniki gazowe. Chcemy aby produkty marki EinParts spełniały najwyższe standardy jakości wykonania, a jednocześnie były konkurencyjne cenowo a co za tym idzie dostępne dla szerokiej rzeszy użytkowników pojazdów mechanicznych.

Co sprzedajemy?

Poza typowo tuningowym asortymentem, oferowane towary są homologowane, budowane w oparciu o starannie dobrane podzespoły i co za tym idzie bezpieczne w użytkowaniu. Na każdym produkcie znajdują się kody EAN: (Europejski Znak Towarowy). Sprzedaż akcesoriów i części motoryzacyjnych marki EinParts realizowana jest w kilkunastu krajach Europy i Afryki poprzez sieć naszych naszych partnerów biznesowych. Specjalnie dla naszych Dystrybutorów, stworzony został portal b2b -służący do realizacji zamówień hurtowych i kontaktu z nami. Z myślą o promocji marki i reklamie asortymentu w ofercie, każdego roku bierzemy udział w prestiżowych międzynarodowych targach motoryzacyjnych. Do tej pory uczestniczyliśmy między innymi w takich targach jak: Automechanika Frankfurt, Promotec Bolonia, Automechanika Birmingham. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki EinParts, a firmy zainteresowane dystrybucją do kontaktu z nami. Życzymy sukcesów w prowadzeniu biznesu.

OUR PHILOSOPHY

We create products for everyone who needs good quality at a good price

projekt

DESIGN

We design our products
so their modern design will
fit look of the modern cars.

technologia

TECHNOLOGY

We use all currently available
knowledge and modest technologies in our products
to make them as good as possible.

wykonanie

PREFORMANCE

The highest quality materials,
and excellent components
create perfect products.

Ekologia

ECOLOGY

Care for the natural environment and
environmental awareness is also an important part of our job.

PRODUCTS CATALOGS

Browse our online catalogs.

PRODUCTS CATALOG 2022

General catalog

The current/latest product catalog in a convenient form for online viewing.

GAS SPRINGS CATALOG

Gas springs

There are over a thousand cars the gas springs can fit. Thanks to this catalog, you will be able to search for the right one for your car.

WIPER BLADES SEARCH

Wiper blades

Matching the wipers to the car is an important matter. We provide you with a convenient one search tool.

ONLINE CATALOG

Product Browser

Constantly updated on-line product catalog. You will find all the news here which we constantly adding.

OUR BRANDS

EinParts Automotive is our leading brand. Meet our other brands available on the market.

OUR BRANDS IN THE WORLD

We reach over 20 countries with our products
in Europe and abroad, e.g .:

  • Greece
  • Spain
  • England